O nás

Jsme nová firma, avšak s mnohaletými zkušenostmi a velkými znalostmi v oboru. Nejsme pouze eshop nebo tiskárna, která výrobou obrazů pouze vyplňuje kapacitu svých strojů, které nejsou vůbec určené pro tisk obrazů a plakátů.

Naším heslem je vyrábět produkty nejvyšší kvality za přijatelnou cenu pro všechny. Je jedno, zda jste jednotlivec, firma nebo profesionální fotograf. Pro všechny máme řešení.

Tiskneme v opravdové fotokvalitě na nejlepší současné fototiskárně vyvinuté pro tisk nejnáročnější grafiky. Používáme pouze materiály renomovaných výrobců, které dosahují vysoké kvality tisku a zaručují životnost produktů po mnoho let.

Nabízíme největší množství formátů v ČR, takže žádnou fotografii nebudete muset ořezávat, aby se vešla do několika nabízených formátů jako u konkurence. Vyrábíme od velikostí A4 až po formáty větší než jeden metr v maximální šíři tisku 111 cm.

Vše co nabízíme, vyrábíme sami pod jednou střechou.

Nabízíme kompletní servis. Obrazy vyrábíme včetně rámů, které si spolu s fotkou můžete zobrazit na monitoru.

Zcela zdarma Vám nabízíme provedení některých úprav fotografií, aby byl výsledný produkt co nejhezčí. Vše jednoduše provedete v našem online editoru.

Na našich stránkách najdete také několik užitečných rad.

Nabídku produktů budeme dále rozšiřovat. Určitě se máte na co těšit :).