Proč my?

Specializujeme se na výrobu foto obrazů a velkoformátový tisk fotografií v nejvyšší možné kvalitě za rozumné ceny.

Nejsme pouze eshop nebo reklamka, která výrobou obrazů vyplňuje volnou kapacitu svých strojů, které vůbec nejsou určené pro tisk fotografií. Díky znalostem fotografie, počítačové grafiky, tisku a colormanagementu Vám nabízíme více než jen pouhý tisk fotek. Kvalitu fotografií před tiskem citlivě vylepšujeme na kalibrovaném monitoru a vybíráme nejvhodnější nastavení tisku tak, aby byl výsledek co nejlepší. Tiskneme ve fotokvalitě na nejnovější 12ti barevné fototiskárně vyvinuté pro tisk nejnáročnější grafiky. Barevnost ladíme k prostoru AdobeRGB, ne pouze k sRGB, pokud to kvalita fotografie dovolí. Používáme pouze materiály renomovaných výrobců (Japonsko, Německo, USA, Švýcarsko), které u nás prošly důkladným testováním a které kromě vysoké kvality zaručují životnost produktů po mnoho let.

Neodešleme nic, co bysme si sami doma nepověsili na zeď!

Nabízíme největší výběr rozměrů v ČR. Žádnou fotografii tedy nemusíte ořezávat, aby se vešla do několika málo formátů jako u konkurence. Vyrábíme obrazy, plakáty a fotografie od velikosti A4 až po formáty větší než 1 metr. Vyrábíme také věrné reprodukce malovaných obrazů. Produkty je také možné vyrobyt bez příplatku zcela na míru.

Vše co nabízíme, vyrábíme sami pod jednou střechou.

Nabízíme kompletní servis. Fotoobrazy dodáváme včetně ozdobných rámů, které si spolu s fotkou můžete zobrazit v našem online editoru.

Zcela zdarma Vám nabízíme provedení některých úprav fotografií, aby byl výsledný produkt co nejhezčí. Dokonce i náročnější retuš pro nás není problém.

Na našich stránkách najdete také několik užitečných rad.

Nabídku produktů a služeb budeme dále rozšiřovat. Určitě se máte na co těšit :).